top of page

"Kursumuz, kişiye özel, elit ve motivasyonel bir yaklaşımla öğrencileri destekleyen, referansla alım yapan özel bir eğitim kurumudur. Her öğrencinin bireysel potansiyelini en üst seviyede ortaya çıkarmak için özenle tasarlanmıştır."

Eren Güleç

 

"Hillsedu nasıl bir yer?

Ben, Hills Edu'ya kısa bir süre önce arkadaşımın tavsiyesiyle geldim. Geldiğimde ortam bana çok sıcak gelmişti, ama sadece dersime girip çıkıyordum. Sonrasında bir sabah matematik  hocamla dersim vardı. Çok heyecanlıydım ve dersine girdiğim hocayı çok sevdim.Sonrasında ondan daha fazla ders almaya başladım. Sonra dershaneyle kaynaştık, çok iyi niyetli ve anlayışlı arkadaşlar buldum. Hayatıma katkı sağlayan zeki arkadaşlarım ve hocalarım oldu.

Yine başka bir hocamdan bahsedeceğim. Türkçe hocamın  dersine girdiğimde, hocanın çok sinirli ve agresif olduğunu düşündüm. Ders başladı ve hayatımda dinlediğim en verimli ve  en eğlenceli dersini işledim. O gün orada anladım ki bir daha önyargılı olmayacağım.

 

Aylar geçtikten sonra biz ailecek Safranbolu'ya taşınacaktık. Bu beni çok mutsuz etti, arkadaşlarımı ve hocalarımı artık göremeyecektim. Bunun dışında bir sorun daha vardı: Ben LGS öğrencisiydim. Safranbolu'ya gitmeden önceki son dersime geldim ve hocamla konuştum   bana umut verdi. Dedi ki, 'İyi bir lise kazan, İstanbul'a geri dön, hedeflerini tamamlayalım.' Sınava 4.5 ay kala bu sözler aklıma kazındı, bana umut verdi ve her gün onun için çabalıyorum.Her gün azimle çalışıyorum.

 

Hocalarımız sağ olsun, aktiviteler yapıyoruz. Sahile çıkıp voleybol oynuyoruz, yakan top oynuyoruz, çekirdekler çitliyoruz, piknikler yapıyoruz, bizi otellere gezmelere götürüyorlar.Hepimizi kaynaştıran ve her derdimizle ilgilenen aynı zamanda da her dersimizle de ilgilenen harika hocalarımız oldu. 

 

Emir Özkan

Sapanca Kampı ve Hills Edu

 

"Benim için tatilimin en güzel anıları Sapanca'daki dershane kampımızda oldu, çünkü hem ders hem de eğlence ve öğretici aktiviteler çok güzel bir programda harmanlanmıştı. Kısacası, gezinin tamamı benim için muhteşemdi.

 

Öncelikle, konumu Caddebostan Sahil Yolu Caddesi üzerinde olan dershanemizin önünden saat 09.00 civarında hareket ettik ve yolculuğumuz başladı. Serviste Erdem Alemdar'ın doğum gününü kutladık, ardından tahmin edebileceğiniz gibi şarkılar, türküler derken zaman su gibi akıp geçti ve bir bakmışız Elite World Grand Sapanca Otelindeyiz. Tabii ki, Hilal Hoca ve Enes Hoca'nın profesyonelliği ve tecrübesinden dolayı hiçbir aksaklık ve vakit kaybı yaşamadan hemen odalarımıza yerleştik. Ardından kiraladığımız toplantı salonunda ders çalışmak için buluştuk ve 5 saat boyunca ders çalıştık. Onun ardından otelin farklı farklı havuzlarına girip eğlendik, tabu oynadık ve karaoke yaptık.

 

Bu kamp sayesinde motivasyonumuz tavan yaptı ve derste başarı elde ettik.

 

Bu programı düzenleyip bize ders çalıştıran Hilal Hoca ve Enes Hoca'ya çok teşekkür ediyorum."

Doruk Özdil

Sapanca Kampı Anısına

 

"Sapanca'ya 25 Ocak günü vardık. Otel gayet güzel, konforlu ve sıcaktı. Günde yaklaşık 5 saat civarı ders çalıştım, herkes işine gayet odaklanmıştı. Çok verimli geçtiğini ayrıca belirtmek isterim, orada zaman geçirdikçe ne kadar şanslı olduğumu yeniden anladım. Otel içerisinde birden çok havuz ve tesis bulunuyordu. Aşağı katta kendimize özel olan salonda derslerimizi çalıştık. Akşamları ise orada birçok toplu etkinlik yaptık. Tabii bunlar olurken bize bakan ve sahip çıkan hocalarımıza ayrıca teşekkür ederim. Başımızdan ayrılmadılar, alerji olup kabardığım zaman bile yanıma gelip, bakıp doktor çağırdılar. Onlara tekrardan emekleri için teşekkür ederim.

 

Otelin dışında da bazı etkinliklerimiz oldu. Beraber dağ yürüyüşü yaptık, çok eğlendim. Her yerimiz çamur oldu, bazılarımız düştü bile, o anda da çok eğlendim ve arkadaşlarımla kaynaşma fırsatı buldum.

 

27 Ocak günü otelden çıkış yaptık, yalnızca 3 gün kalmıştık. Bu benim için üzücüydü, "Keşke biraz daha kalsaydık." dedim içimden. Servise bindiğimiz zaman müzikler eşliğinde bizi tekrar İstanbul'a götürdüler.

 

Son olarak, bu tatil sürecinde çok eğlendim. Eğer bir daha yapılırsa tekrar katılırım. Çalışma zamanları beklemediğim gibi verimli geçti. Tekrardan tüm hocalarıma (Enes ve Hilal hocama) emeklerinden dolayı teşekkür ederim."

bottom of page